V sobotu 20. června se náš tým zúčastnil přátelského turnaje Honzy Moravce na hřišti v Mněticích. Předpověď počasí obsahovala výstrahy na hrozné vedro, ale pořadatelé byli jako vždy připraveni a přistavili dvě hasičské nádrže s vodou pro pravidelné ochlazování a během obědové pauzy jsme se hromadně vydali ke splavu, abychom se vyhnuli polednímu slunci.
I přes náročné podmínky (vedro, riziko popálenin a antuka až za ušima) a počáteční nervózní výkon jsme se nakonec vzchopili a vybojovali jsme krásné druhé místo.
Po zakončení turnaje jsme ještě poseděli v přátelské atmosféře a čekali, až přestane pršet, abychom mohli vyrazit domů.
Moc děkujeme Honzovi „Morčeti“ za pozvání, za luxusní občerstvení a všem kamarádům za skvělý sportovní zážitek.
Složení týmu: Zdendis, pLaňas, Domča, Radim, Venda, Kaatja, Terka